Tým
Nová Spirála

Nová Spirála tým 1408x340

Tým Nová Spirála

V čele Nové Spirály stojí zkušený tým, který se stará o programovou kvalitu, uměleckou i technologickou úroveň představení, provoz a pronájem budovy i péči o návštěvníky. Naším společným cílem je nezapomenutelný zážitek všech návštěvníků během představení i mimo něj.

Jan Makalouš

ředitel

Odpovídá za celkové vedení Nové Spirály a všechny aspekty provozu budovy. Jeho role spočívá ve formování identity Nové Spirály na programové, finanční, personální i provozní úrovni. Bohaté zkušenosti přináší z působení na pozici výkonného producenta v České televizi i významné role v soukromém komerčním sektoru, kde se často ujímal kreativních pozic.

V Nové Spirále využívá své rozsáhlé znalosti z oblasti audiovizuální a živé produkce a zkušenosti s řízením početného týmu spolupracovníků. Jeho práce zahrnuje důraz na využití unikátních technických a logistických možností prostoru, což přispívá k jejímu jedinečnému postavení.

Jan.Makalous@navystavisti.cz

Nova-Spirala_Jan-Makalouš_464x464

Lukáš Vilt

programový a projektový manažer

Lukáš Vilt má ve spolupráci s ředitelem na starosti vytváření dlouhodobých programových strategií pro Novou Spirálu. Sleduje aktuální trendy a směry v kulturním odvětví a vyvíjí nové projekty. Jeho umělecká cesta zahrnuje tvorbu choreografie pro řadu významných muzikálů a oper, mezi které patří například West Side Story, Spring Awakening nebo Evita. Některé z titulů, na kterých se Lukáš podílel, získaly nominace nebo přední ocenění na české divadelní scéně. Spolupracoval s řadou předních českých divadel, jako je Divadlo J. K. Tyla v Plzni, Národní divadlo Bratislava, Jihočeské divadlo a další.

Lukas.Vilt@navystavisti.cz

Nova-Spirala_tým-Lukáš Vilt_464x464

Kateřina Pacis

vedoucí produkce

Kateřina Pacis hraje klíčovou roli v zajištění plynulého průběhu projektů realizovaných v Nové Spirále, kde úzce spolupracuje s projektovým manažerem. Kateřinin významný přínos pro Novou Spirálu pramení z rozsáhlých pracovních zkušeností, získaných na prestižních pozicích ve společnosti Supraphon, na mezinárodních hudebních festivalech jako Pražské jaro a Struny podzimu a ve Švandově divadle.

Katerina.Pacis@navystavisti.cz

Nova-Spirala_tym-Kateřina-pacis_464x464

Ondřej Kuropata

vedoucí produkce

Ondřej Kuropata ve spolupráci s projektovým manažerem zásadně přispívá k plynulému chodu projektů v Nové Spirále. Je stěžejním spojovacím článkem pro všechny zúčastněné, jak interní, tak externí spolupracovníky, kteří na projektu pracují. Jeho výjimečný přínos pro tým a celkovou atmosféru v Nové Spirále pramení z bohaté profesní historie, zahrnující klíčové role na významných místech, jako jsou Výstaviště v Kroměříži a Kongresové centrum Praha.

Ondrej.Kuropata@navystavisti.cz

Nova-Spirala_tym-Ondřej-Kuropata_464x464

Kateřina Veselá

vedoucí provozu

Zajišťuje personální obsazení každé akce jak interními zaměstnanci Nové Spirály, tak externími spolupracovníky. Má na starosti komunikaci s dodavateli a organizaci externích služeb. Úzce spolupracuje s vedoucím produkce.

Katerina.Vesela@navystavisti.cz

Nova-Spirala_tym-Kateřina-Veselá_464x464

Helena Blažejová

tajemnice Nové Spirály / asistentka ředitele

Zodpovídá za chod sekretariátu ředitele. Zajišťuje hladkou komunikaci s diváky při odpovídání na jejich dotazy a koordinuje schůzky a jednání s externími členy týmu a zaměstnanci Nové Spirály.

Helena.Blazejova@navystavisti.cz

Nova-Spirala_tym-Helena-Blažejová_464x464

Jan Lepša

šéf technického oddělení, jevištní mistr

V Nové Spirále se stará o kompletní scénický provoz a pečuje o unikátní technickou budovu. Má za sebou zkušenosti z pozice technického ředitele pražské muzikálové scény a koncertní produkce na mnoha místech ve střední Evropě.

Jan.Lepsa@navystavisti.cz

Nova-Spirala_tym-Jan-Lepša_464x464

Máte zájem pracovat v Nové Spirále?

Náš tým neustále doplňujeme o kreativní, technické, servisní i brigádnické pozice.

Pokud vás zajímají kariérní pozice klikněte na tento odkaz. Pro brigádnické pozice prosíme vyplňte formulář níže.

Těšíme se na vás!

Informace o vás

Vyberte pozici, o kterou máte zájem.

Můžete vybrat i více pozic najednou.

Vaše žádost byla úspěšně přijata.

Přejít na hlavní stránku